Hakkımızda

BİZ KİMİZ ?


Prokonsept Design Studio, Bora İnan ve Deniz Gürkan tarafından Ankara’da kurulmuş olup, 2014 yılından beri sayısız mekanın tasarım ve uygulama projelerinde yer almış kurumsal bir firmadır.

Konutlar, ofisler, kafe ve restoranlar, kamu kurumları ve güzellik salonları gibi mekanlar üzerine uzmanlık kazanmış, teknik tasarım ve tecrübesi ile pek çok esere imzasını atmıştır.

                           

Prokonsept Design Studio olarak ilkemiz; ‘’Tasarladığımız alan hangi biçimde olursa olsun birçok insanın hayatını iyileştirmelidir.’’ 

Bu sebeple konforu ve fonksiyonelliği estetikle harmanlayıp danışanlarının ihtiyaçlarını ilk sırada tutarak başarılı projeler gerçekleştirmektedir.  

Prokonsept Design Studio olarak tasarımlarımız geleneksel düşüncenin ötesine geçerek, çağdaş yapım teknikleri ve malzemeler ile markalı ortamlar ve yeni ürünler yaratmaktadır. Bu alanda iç mimarlığın merceğinden; yaratıcılık, yenilik ve fonksiyonellikle birbirinden güzel projeleri tasarlamaktayız. 

                           

Çözüm ortağı olduğumuz danışanlarımızın kişisel ihtiyaçlarına ve estetik anlayışlarına göre uyarlanmış projelerimizi sunarken, 2d ve 3d programlarla yaptığımız tasarımlarımızı; animasyon sahneleri ve  HD kalitesinde renderlar ile hayallerin ötesine geçiriyoruz. 

Ayrıca projelerimizin konsept aşamasından bir projenin tamamlanmasına kadar geçen tüm süreçte tecrübeli, titiz ve deneyimli ekiplerimiz ile birlikte çalışarak siz değerli danışanlarımız için sürdürülebilir, düşünceli ve yenilikçi bir gelecek inşa ediyoruz.

TOP